Zadzwon po kanapke:

Jak dzialamy?

    Nasza firma zajmuje się produkcja i dystrybucja świeżych kanapek i sałatek, wyróżniających się od ogólnie dostępnych na rynku produktów tego typu innowacyjną forma pakowania, wysoką jakością oraz niespotykana różnorodnością w doborze dodatków.
   Aby umożliwić jak najszerszemu gronu odbiorców możliwość smakowania naszych wyśmienitych produktów prowadzimy kilak rodzajów dystrybucji:

- catering biurowy - nasz przedstawiciel odwiedza Państwa firmę codziennie o ustalonej porze z całym asortymentem jaki oferujemy, bez konieczności wcześniejszego zamawiania;

- stała współpraca ze sklepami spożywczymi, bufetami, sklepikami szkolnymi i wydziałowymi itp.

- współpraca z podmiotami, które muszą zapewnić swoim klientom, pracownikom bądź pacjentom codzienny posiłek ale niekoniecznie musi być to danie obiadowe;

- organizacja pakietów startowych na rożnego typu wyjazdy zorganizowane (wycieczki,wyjazdy integracyjne);

- catering

 

Dlaczego my?

Jestesmy jedyna w Olsztynie Firma zajmujaca sie cateringiem biurowym!

    Nie musisz pamietac o nas, my pamietamy o Tobie - codziennie odwiedzi Cie nas przedstawiciel, Twoim zadaniem jest jedynie wybrac na co masz ochote tego dnia!

    Dbamy o naszych klientów - wiemy, ze sniadanie jest najwazniejszym posilkiem. Dlatego dokladamy wszelkich staran aby nasze produkty byly najwyzszej jakosci. Jestesmy elastyczni i otwarci na propozycje - zyczenia i sugestie naszych klientów sa dla nas najwazniejsze. Nietypowe zamówienie to dla nas wyzwanie!!

    Nasze produkty sa zawsze swieze - wszystkie kanapki i salatki, które przyrzadzamy robimy ze swiezych, dostarczanych codziennie rano skladników. Nie uznajemy pólsrodków - wspólpracujemy tylko z takimi dostawcami, którzy jakosc swoich produktów stawiaja na pierwszym miejscu. Dodatkowo gwarancja swiezosci naszych wyrobów jest produkcja przebiegajaca zgodnie z normami systemu kontroli jakosci HACCP.